Programista PHP Prestashop

Jash Technologie sp. z o.o.

300 - 5 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • http://jash.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Jash Technologie Sp. z o.o.
Nasz zespół od trzech lat zajmuje się wykonywaniem projektów webowych dla francuskich firm z branży internetowej. Nasza działalność opiera się na dwóch filarach. Pierwszym jest realizacja witryn e-commerce w oparciu o Prestashop - jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy certyfikat Prestashop potwierdzający nasze kompetencje w tej dziedzinie. Drugim filarem jest wykonywanie aplikacji webowych dla agencji IT i startupów we Francji. Nasze wsparcie obejmuje projektowanie rozwiązań w oparciu o zapotrzebowanie klienta, wdrożenie stworzonego projektu i rozwijanie kolejnych funkcjonalności na etapie poprodukcyjnym. Programista PHP Prestashop

Opis stanowiska:
Praca w zespole odpowiedzialnym za realizację projektów e-commerce w oparciu o Prestashop.

Oferujemy:
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Możliwość pracy zdalnej
· Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub własna działalność)

Wymagania

· znajomość Prestashop z poziomu użytkownika i developera - doświadczenie poparte realizacjami
· znajomość CMS Drupal lub Wordpress będzie dodatkowym atutem
· bardzo dobra znajomość PHP
· dobra znajomość JS (szczególnie jQuery)
· bardzo dobra znajomość HTML i CSS
· mile widziana znajomość Smarty
· podstawowa umiejętność posługiwania się programami graficznymi
· dobra znajomość angielskiego
· samodzielność i odpowiedzialność

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub własna działalność)

O Jash Technologie sp. z o.o.

Nasz zespół zajmuje się wykonywaniem projektów webowych dla francuskich firm z branży internetowej. Nasza działalność opiera się na dwóch filarach. Pierwszym jest realizacja witryn e-commerce w oparciu o Prestashop - jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy certyfikat Prestashop potwierdzający nasze kompetencje w tej dziedzinie. Drugim filarem jest wykonywanie aplikacji webowych dla agencji IT i startupów we Francji. Nasze wsparcie obejmuje projektowanie rozwiązań w oparciu o zapotrzebowanie klienta, wdrożenie stworzonego projektu i rozwijanie kolejnych funkcjonalności na etapie poprodukcyjnym.