Programista C++ do pracy przy portingu gier wideo

QLOC SA
  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • https://q-loc.com/ WWW

Język programowania

QLOC S.A. to firma, która od lat zajmuje się wspieraniem innych firm w tworzeniu gier wideo. Naszą specjalnością są porty, ale także Quality Assurance, lokalizacje, co-development i grafika. Na co dzień jesteśmy oszczędni w słowach i nie chwalimy się wszystkimi projektami, ale pomyśl, że możesz pracować przy takich grach jak Hitman czy Dragon’s Dogma: Dark Arisen.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA C++ DO PRACY PRZY PORTINGU GIER WIDEO

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za programistyczne aspekty realizowanych przez QLOC projektów portingowych.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Krakowiaków 50.

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu w języku C++,
  • Doświadczenie z przynajmniej jedną z następujących platform: PC, konsole (Xbox 360, Xbox One, PS2, PS3, PS4, PSP, Wii U, Wii, DS, 3DS), Mac, iOS, Android,
  • Dobra praktyczna znajomość przynajmniej jednego z następujących zagadnień: Grafika, Fizyka, Dźwięk, AI, Networking,
  • Wysoka kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w języku polskim lub angielskim,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wykształcenie programistyczne lub informatyczne.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w tworzeniu gier,
  • Znajomość Lua, Python, DirectX, OpenGL, C#, UE3/4, Unity,
  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży gier komputerowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu,
  • Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med,
  • Pomoc przy relokacji,
  • Smaczną kawę i świeże owoce w biurze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o wpisanie w temacie imienia, nazwiska oraz koniecznie dopisku „dział DEV".

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)". Dane osobowe nadsyłane w CV będą gromadzone wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Administratorem danych jest QLOC S.A, ul. Krakowiaków 50, 02-255 Warszawa. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania - kontaktując się z działem HR pod nr tel. 22 355 74 60/ 22 355 74 32. Podstawa prawna: art. 221 Kodeksu pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic

Praca w QLOC SA

O QLOC SA

ONE PLACE MULTIPLE OPTIONS
W QLOC od lat pomagamy twórcom i wydawcom gier. Dbamy o to, żeby powierzone nam zadania były wykonane jak najlepiej i na czas. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skupić się na dostarczaniu graczom wyjątkowych przeżyć.

Jesteśmy znani na świecie z wysokiej klasy portów gier wideo, ale specjalizujemy się nie tylko w tej dziedzinie. QLOC to więcej niż zespół wybitnych programistów. Nasza ekipa składa się z ponad 350 osób, które świetnie znają się na developmencie, testowaniu i lokalizowaniu gier. Zapewniamy naszym klientom również testy funkcjonalne, lokalizacyjne, testy kompatybilności i certyfikacyjne. Tłumaczymy gry na ponad 30 języków. Oferujemy usługi z zakresu co-developmentu oraz remasteringu. Hall of fame? Dragon's Dogma: Dark Arisen (port PC, PS4, XB1), seria Devil May Cry (port XB1 i PS4), Resident Evil 4 i 6 (port PC), RiME (port PC i XB1), Dark Souls Remastered (PC, XB1, PS4), Hitman (co-dev), Tales of Vesperia: Definitive Edition (remaster PC, PS4, XB1, Switch) – i wiele, wiele innych.