Senior Java Developer

Tigura Sp. z o.o.
Język programowania
Framework

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – będącego światowym liderem w dziedzinie rozwiązań informatycznych i inteligentnych systemów transportu, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Rozwój i utrzymanie systemu rozproszonego w czasie rzeczywistym
  • Tworzenie nowych funkcjonalności
  • Analizowanie wymagań Klienta
  • Implementacja kodu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołem

Oczekiwania :

  • Minimum 5cio letnie doświadczenie
  • Bardzo dobra znajomość technologii Java
  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
  • Dobra znajomość Spring’a
  • Doświadczenie w programowaniu GUI
  • Znajomość pisania testów jednostkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Empatia do współpracowników oraz klientów
  • Zdolności analityczne, umiejętność w rozwiązywaniu problemów technicznych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w użyciu SCRUM/Agile
  • Doświadczenie jako Operation Engineer/Konsultat/SW Tester

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – do 14.000 PLN Brutto
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej ( do 4 razy w miesiącu)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym np. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, imprezy integracyjne
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „Senior Java Dev./WROC”.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania