Full-Stack Developer

PGB HR

Agencja Rekrutacyjna PGB HR dla jednego ze swoich kluczowych klientów, którego celem jest budowanie silnych relacji w biznesie za pomocą autorskiego oprogramowania, poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska:

-Dbałość o jakość kodu i systemów,
-Tworzenie niezbędnej dokumentacji technicznej,
-Rozwiązywanie zaistniałych problemów,
-Samodzielność decydowania o codziennych zadaniach – uczestniczenie w wybranych projektach.

Wymagania:

-Minimum dwa lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych,
-Bardzo dobra znajomość języka Python i frameworka Django,
-Znajomość technologii frontendowych (HTML, CSS, JavaScript),
-Znajomość systemu kontroli wersji Git,
-Dobra znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (PostgreSQL),
-Mile widziane: Celery, Docker, Django REST Framework, AngularJS.

Oferujemy:
-Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia (9.000 netto B2B)!
-Udział w tworzeniu nowego systemu,
-Pracę w bardzo efektywnym, dynamicznym zespole,-Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
-Rozwój, pracę pełną wyzwań,
-Dostęp do środowiska start-upowego - nasi inwestorzy są jednymi z największych w Polsce,
-Nagrody i uznanie za ciężką pracę.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania