Java Developer with English

Power Media S.A.

6 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

Dla naszego Klienta, dostawcy usług rozwoju dla bankowości korporacyjnej poszukujemy obecnie

Programisty JAVA

Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Zadania:

  • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w ramach projektów realizowanych przez firmę
  • Udział w fazie projektowej cyklu rozwoju oprogramowania
  • zarządzanie tworzeniem i tworzenie oprogramowania realizującego wymagania funkcjonalne (ze szczególnym naciskiem na warstwę prezentacyjną systemu)
  • przygotowywanie specyfikacji testów oraz przypadków testowych
  • wsparcie w uruchamianiu oprogramowania
  • przygotowanie oraz prowadzenie testów jednostkowych oprogramowania

Wymagania:

  • ugruntowane doświadczenie w rozwoju oprogramowania
  • doświadczenie z Quality Driven Development
  • zrozumienie procesów CI
  • bardzo dobra znajomość JavaEE jak i J2EE oraz narzędzi: Maven, Jenkins, Subversion, GIT i Nexus; doświadczenie z JSF 2.0 będzie dużym plusem
  • doświadczenie związane z systemami data management oraz językiem SQL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • współpracę i zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy poprzez realizację projektów dla klientów międzynarodowych
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • karnet sportowy
  • owoce w biurze

    Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Power Media S.A.

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego. Nasza platforma księgowa ifirma.pl wspiera tysiące przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.
Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.