Programista ASP.NET MVC

Nigel Frank International
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer referencyjny: Programista

Wynagrodzenie: 10 - 17 tys. zł

Opis stanowiska:

Szukamy programisty/programistki do kreatywnego współtworzenia i rozwijania aplikacji. To jest oferta pracy na dłuższy okres – to nie jest projekt, który zakończy się za rok lub dwa. Cenimy sobie przyjemną i motywującą atmosferę pracy, której nie sprzyja rotacja pracowników w zespole.

Praca w naszym zespole pozwoli Tobie nie tylko nadal rozwijać Twoją wiedzę i umiejętności techniczne, ale także da możliwość poznania nowoczesnych metod zarządzania projektami, analizą biznesową, zarządzania usługami IT oraz i zarządzania finansami.

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji na platformę .NET
  • Bardzo dobra znajomość C# oraz technologii ASP.NET MVC 4 w połączeniu z Entity Framework
  • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 / CSS3 / React
  • Mile wdziana znajomość współczesnych rozwiązań front-end'owych
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę oraz komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w siedzibie firmy (Wrocław)
  • Wynagrodzenie 10 000 zł - 17 000 zł / m-c (w zależności od umiejętności i doświadczenia), jest to kwota netto na fakturę
  • Uczestnictwo w interesującym projekcie, dostarczającym wiele wyzwań na styku technologii i biznesu
  • Ciągły rozwój kompetencji technicznych w najnowszych technologiach oraz kompetencji zarządczych
  • Stałe zatrudnienie - nie szukamy osób "na chwilę"
  • Miłą i nieformalną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole, z doświadczonymi menedżerami
  • Elastyczne godziny pracy

Formę zatrudnienia – preferujemy zatrudnienie poprzez działalność gospodarczą, jednak możliwe jest również zatrudnienie na umowę o pracę (do uzgodnienia)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania