Senior Javascript Developer

VR Global

10 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Framework

Opis oferty

Wymagania:

  • 3+ lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego
  • doświadczenie z jednym z frontendowych frameworków JavaScript, np. React, Vue
  • znajomość OOP, wzorców architektonicznych i dobrych praktyk
  • doświadczenie z podejściem User Centered Design
  • doświadczenie z issues tracking systems: JIRA, Youtrack
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile
  • znajomość pisania testów oraz pracy w metodologii TDD
  • doświadczenie w pracy z produktami SaaS

Obowiązki:

  • odgrywanie kluczowej roli w rozwoju platformy webowej do tworzenia doświadczeń z VR
  • praca z przy nowatorskich i autorskich projektach z CMS (React), VR/AR Experience Creator (React, WebGL) oraz Portal (React)
  • odpowiedzialność za rozwój projektu, projektowanie systemu, zbieranie potrzeb oraz programowanie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie:​ 10 - 15k PLN / miesiąc
  • rodzaj zatrudnienia: do negocjacji (B2B)
  • praca zdalna: 10%
  • elastyczne godziny pracy
  • nielimitowany dostęp do urządzeń VR i AR
  • możliwość pracy z biura w Nowym Jorku
  • wyjazdy integracyjne
  • inne: Multisport, posiłki w pracy, budżet szkoleniowy

Jeśli czujesz, że to rola dla Ciebie, kliknij "Aplikuj" lub jeśli masz jakieś pytania, napisz na [email protected].

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Jira, Google Docs
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― Bitbucket
  • Continuous Integration ― Jenkins, Travis CI
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― XWiki, Google Docs
  • Statyczna analiza kodu ― JSLint
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O VR Global

VR Global to amerykańsko-polska firma tworząca rozwiązania i pomysły bazujące na możliwościach wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Powstała i ma siedzibę w Nowym Jorku, zaś głównym rynkiem działalności VR Global są Stany Zjednoczone, docelowo również rynki europejskie. Zespół R&D, który buduje jedną z najlepszych platform VR/AR na świecie mieści się we Wrocławiu, a w Nowym Jorku znajduje się główna siedziba firmy, zarząd oraz zespół sprzedażowy.

Nasz Tech Stack:

aplikacje VR/AR (Oculus, Vive, Samsung Gear VR, Daydream): Unity, WebGL (three.js)

aplikacje mobilne i desktopowe: Unity, WebGL (three.js)

aplikacje webowe: React, Redux, WebGL

backend: .NET Core

narzędzia: JIRA, Slack, Bitbucket

Stworzyliśmy szerokie portfolio aplikacji VR, AR, mobilnych i desktopowych (np. VR MLS czyli kompletny system VR dla branży nieruchomości) opartych na naszej autorskiej platformie i w związku z tym poszukujemy kogoś kto pozwoli nam rozwinąć również aplikacje webowe.