Programista PHP

Ligo Headhunters

5 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Miejsce pracy: Katowice

 Obecnie poszukujemy Programisty z mniejszym doświadczeniem, a także takiego który obejmie pozycję Seniora/ Leadera i wspomoże nasz zespół :)

O Firmie:

Jest szybko rozwijającą się siecią reklamy mobilnej, która zarabia na dużej ilości globalnego ruchu smartfonów w celach marketingowych wydajności. Współpracuje z wieloma dużymi sieciami partnerskimi. Obecnie przetwarza do 200 milionów kliknięć dziennie z z oprogramowaniem do śledzenia.

Twoje obowiązki:

+Rozwój rozproszonych systemów i narzędzi w chmurze przy użyciu Symfony2/3,

+Konfiguracja, modyfikowanie i praca z REST API,

+Samodzielna praca nad projektami i wspieranie innych członków zespołu,

+Przeprowadzanie podstawowych zadań rozwojowych front-end za pomocą HTML, CSS i Javascript frameworks.

Jedynie czego wymagamy to znajomości bardzo dobrze PHP5, MySQL, OOP, GIT. Wiedzy HTML, CSS, Bootstrap, jQuery lub podobnych nowoczesnych  Znajomości Symfony 2 lub 3 oraz Doctrine 2:) lubimy głodnych wiedzy! Wymagamy również znajomości j. angielskiego na poziomie minimum B2, a niemiecki będzie dodatkowym atutem.

Technologie z jakimi się zmagamy na co dzień:

Symfony2, Symfony3, Doctrine 2, REST, git (github), RabitMQ, jQuery, twitter bootstrap, StatsD, Graylog, Ansible, linux jako system serwerowy, amazon web services, Docker.

Używamy również linuxa lub IOS oraz PHPstorm.

To na początek:

- Ciekawe obowiązki w innowacyjnym sektorze,

- Odpowiedzialne stanowiska w nowej, szybko rozwijającej się firmie,

- Regularne imprezy zespołowe do białego rana z kolegami z Malty i Niemiec,

- Wynagrodzenie 5,000-10,000 netto i więcej, adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia, chętnie poznamy Twoje oczekiwania,

- Bezpłatne napoje, owoce i inne przekąski,

- Umowa o pracę w stabilnej, przyjaznej firmie :)

Otoczenie w którym się odnajdziesz:

Pracujemy w małych zespołach maksymalnie 5 specjalistów, razem jako zespół możemy osiągać rezultaty, jednocześnie pozostawiając miejsce na pomysły każdego z nas :) W naszym zespole pracują osoby o 15 narodowościach i znamy w sumie około 25 języków:)

Zainteresowany? Wyślij swoje CV w odpowiedzi, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe! Mój adres E-mail [email protected]

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064