Java Developer

GetPRO

10 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

Dla Klienta, firmy współrealizującej złożony i innowacyjny system billingowy wraz z jednym z 6 największych producentów oprogramowania biznesowego na świecie, uważanego za trendsettera w swojej branży (IT/TELECO), poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: 10 000 - 15 000 zł netto B2B

Zadania:

  • rozwój istniejących i budowa nowych funkcjonalności systemu
  • dbanie o wysokie standardy  kodu i  architektury tworzonych aplikacji
  • udział w procesach decyzyjnych dotyczących budowy aplikacji
  • udział w pracach projektowych i analitycznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka JAVA
  • doświadczenie w pracy z systemami: Eclipse, Git, Gerrit
  • doświadczenie w pracy z systemem Linux
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • doświadczenie w architekturze JEE oraz powiązanych zasadach projektowych
  • doświadczenie w tworzenie UI (Java Script, CSS)
  • doświadczenie w obszarze SOA (web services, REST)
  • doświadczenie w testowaniu
  • doświadczenie w Agile Development

Klient oferuje:

  • pracę przy dużym i prekursorskim projekcie (system bilingowy obsługującym miliony użytkowników na całym świecie)
  • możliwość odbycia szkoleń i zdobycia doświadczenia w pracy z międzynarodowym zespole
  • dla chętnych możliwość wyjazdów za granicę (Szwecja, Kanada, USA, Indie)
  • umowa B2B, 3 miesiące okresu próbnego, po jego zakończeniu bezterminowy kontrakt z 3-mc okresem wypowiedzenia