Programista Ruby

Cubiware Sp.zo.o.
Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Zadania: Rozwijanie wysokowydajnego, heterogenicznego API opartego na Ruby
(administracyjne - REST, klienckie - XML, JSON)
Zapewnianie wstecznej kompatybilności dzięki testom integracyjnym i
Funkcjonalnym. Integracja naszego rozwiązania z zewnętrznymi serwisami

Wyzwania, które na Ciebie czekają:

System obsługujący kilka tysięcy żądań na sekundę
Systemy kolejkowe
Wersjonowanie API
Technologie spoza mainsteamu
Utrzymywanie wysokiej stabilności systemu

Wymagania

Znajomość Ruby
Znajomość zagadnień z zakresu inżynierii oprogramowania
Znajomość git
Znajomość SQL
Znajomość dowolnego frameworku MVC

Cenimy:

Dbałość o kod czytelny i zgodny ze standardami
Efektywność, odpowiedzialność, samodzielność
Znajomość innych platform i języków programowania

Oferujemy:

• Szkolenia wprowadzające
• Praca w międzynarodowym środowisku i młodym zespole
• Atmosferę, która powoduje, że praca jest przyjemnością
• Możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy
• Elastyczne godziny pracy
• Własne nowoczesne i przestronne biuro, wygodne krzesło
• Zimne i ciepłe napoje (dobra kawa) w fajnej kuchni z fajnymi ludźmi
• Możliwość zakupu dowolnych materiałów (książek, aplikacji, kursów itp)na koszt firmy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • MultiSport,
  • Prywatna opieka medyczna,

O Cubiware Sp.zo.o.

Cubiware zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla interaktywnej
telewizji cyfrowej. Nasz system wdrożony jest w wielu miejscach na
świecie, udostępniając abonentom TV usługi takie jak: Video on Demand,
Catch-up TV, NPVR, integracja z serwisami społecznościowymi i podobnymi.
Na co dzień pracujemy z firmami z całego świata w wielokulturowym
środowisku. Efekty naszej pracy można docenić siedząc przed
własnym telewizorem, tabletem lub komputerem, odkrywając TV na nowo.