Programista Java - Warszawa Stawka: 60-90 zł/h

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

60 - 90 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Dla naszego klienta, znanej firmy oferującej rozwiązania teleinformatyczne, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista Java

lokalizacja: Warszawa

stawka: 60-90 zł/h

Oferujemy:

Ciężką pracę przy dużym i wymagającym ale satysfakcjonującym projekcie, który może stać się ważnym elementem w profilu zawodowym.

Aplikuj bezpośrednio: http://interpermit.startpraca.pl/application/form/196571/0/1/

CV wraz z oczekiwaniami finansowymi prześlij na adres: [email protected]
Jeżeli masz pytania – napisz do nas!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Wymagania

Zakres obowiązków: Zadaniem programistów będzie implementowanie funkcjonalności zgodnie z przekazaną analizą i projektem. Celem będzie wytworzenie dwóch, powiązanych ze sobą modulów systemowych.

Wymagania:

- minimum 2 letnie doświadczenie,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej w j. angielskim - warunek konieczny!

Znajomość:

- języki: Java 7, SQL

- technologie: JEE6, JSF 2.1, HTML, SOA

- narzędzia: Jira, SVN, JBoss, jeden z IDE : IntelliJ Idea / Eclipse / Netbeans

Mile widziane:

Maven, Primefaces, CSS, JS, doświadczenie w dużych projektach webowych, umiejętność pracy w zespole

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna