To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-05-08 21:51.

Programista PHP/ Magento/ Wordpress

9 500 - 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania

Opis oferty

Obowiązki:

- wytwarzanie i rozwój aplikacji internetowych (rozbudowane platformy e-commerce) w języku PHP zgodnie z przyjętymi w firmie wytycznymi,
- zapewnienie wsparcia jako specjalista IT w zespole projektowym,
- zwiększanie wiedzy prowadzącej do realizowania wyznaczonych celów,
- samorozwój i poszerzanie wiedzy działu w zakresie technologii teleinformatycznych.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka programowania PHP 5.x (mile widziane doświadczenie z frameworkami Symfony lub Laravel),
- min. 3 wdrożenia serwisów opartych na Magento CE/EE
- mile widziana umiejętność modyfikacji skórek i pisania własnych zaawansowanych pluginów dla Magento oraz znajomość WordPress,
- dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL,
- dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań,
- znajomość języka angielskiego (min. W zakresie czytania dokumentacji),
- chęć ciągłego poszerzania wiedzy,
- duża odpowiedzialność.

Metodologia pracy

Pytania i odpowiedzi