Ruby on Rails Developer, Warszawa

Agencja rekrutacyjna Jobfinder

4 000 - 12 000 zł netto

Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji medycznych. Działa na rynku od wielu lat, ma stabilną, ugruntowaną pozycję. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje specjalisty do zespołu IT na stanowisko: Ruby on Rails Developer

Nr ref WSK14MTROR
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Rozbudowa, utrzymanie i testowanie istniejących serwisów i aplikacji webowych.
  • Udział w projektowaniu nowych funkcjonalności i wyborze technologii dla nowych projektów.

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku Ruby we frameworku Ruby On Rails.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych.
  • Umiejętności analityczne.
  • Znajomość języka PHP.
  • Znajomość technologii internetowych (HTML5, CSS3, javascript).
  • Znajomość tematyki relacyjnych baz danych i sprawne posługiwanie się bazami mysql i postgresql.
  • Posługiwanie się systemem kontroli wersji, np. GIT.
  • J. ang. W stopniu umożliwiającym efektywne korzystanie z dokumentacji.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy nad portalami i aplikacjami B2C.
  • Znajomość jednego z zaawansowanych systemów CMS – od strony programisty.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Umowę na pełny etat.

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.