Software Test Engineer

Experis IT
Język programowania
Framework

Dla naszego klienta, firmy o globalnej strukturze i skandynawskim kapitale poszukujemy Kandydatów na stanowisko Software Test Engineer

Wymagania

Zadania:
  • Współpraca z kilkuosobowym zespołem developerów w zakresie realizacji projektów;
  • Udział w implementacji oraz testowaniu aplikacji;
  • Przeprowadzanie testów aplikacji webowych (manualnych i automatycznych);
  • Projektowanie strategii testowania oraz rozwoju testów;
  • Dzielenie się doświadczeniem z grupą developerów ;
  • Ciągłe doskonalenie, wprowadzanie nowych pomysłów i technologii.
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze nauk komputerowych;
  • 3-5 letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu testów oprogramowania;
  • Znajomość C#, Java oraz .Net - będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Wrocławia;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Motywacja do pracy.
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o międzynarodowych strukturach;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia + dodatkowe premie;
  • Bardzo dobra atmosfera pracy;
  • Pracę w zmotywowanym i zgranym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku angielskim na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Experis
Ul. Nowogrodzka 68
02-014 Warszawa
Agencja zatrudnienia nr 412

Metodologia pracy

O Experis IT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń.