Software Engineer ASP.NET

Materialise
Framework
Inne

Materialise Dołączy do Materialise, stajesz się częścią pełnego cyklu rozwoju innowacyjnej firmy High Tech z etycznym podejściem do relacji biznesowych, możliwością rozwoju i budowy krajowej / międzynarodowej kariery, inspirującą atmosferę, profesjonalnym i przyjaznym środowiską. Naszym celem jest wysoka wydajność, bez nadgodzin w lojalnym zespołu, wygodne biuro, dynamiczna culturę.

Szukamy utalentowanych ASP.NET programistów do przyłączenia Materialise.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagania

Wymagania: 3+ years in Asp.net MVC 3\4\5, .Net Framework 3.5\4.0\4.5;
JavaScript, Jquery;
HTML, CSS;
Agile, Scrum;
WCF;
ORM (Entity Framework, NHibernate);
Continuous integration (TFS/Team city/Jenkins);
Test-Driven Development;
Dependency Injection frameworks (Ninject/StructureMap/Autofac/Spring.net/etc.);
SQL Server 2008/2008R2/2012;
Version control (TFS/SVN/Git/etc.);
Task tracking system (TFS/JIRA/etc.);
Design Pattern

Opis stanowiska:

Udział w projektach (new features, bug fixing) realizowanych głównie w oparciu o technologię ASP.NET;
Pisanie Unit testów w celu poprawy jakości kodu;
Dbałość o zachowanie najwyższej jakości kodu;
Utrzymanie i wsparcie strony w środowisku produkcyjnym;
Wsparcie techniczne przy realizowanych projektach

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Dobre możliwości rozwoju kariery;
  • Okazji podróży służbowych do Europy Zachodniej (Belgia, Niemcy, UK, ...), Azji (Malezja) i Stanów Zj
  • Ubezpieczenie medyczne o udowodnionej niezawodności;
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne;
  • Nowoczesne komfortowe biuro;
  • Przyjazną atmosferę.

O Materialise

We operates on the market of 3D modeling and Rapid Prototyping
With its headquarters in Belgium and branches all over the world, the Materialise Group is a market leader for 3D printing and Digital CAD software in addition to being a major player in medical image processing and surgery simulation.