PROGRAMISTA PHP + inne

100 - 5 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Grupa optymistów, entuzjastów, którzy pracują na sukces poszukują wsparcia przy programowaniu.
Jeżeli chcesz pracować z nami, a przy okazji uczyć się nowych technologii oraz pracować w grupie programistów, a także umiesz: programować w PHP 5.X + MySQL, HTML, CSS

oraz potrafisz lub szybko chcesz się nauczyć:

- Zend framework 2.x
- Doctrine ORM
- AngularJS

to chętnie zatrudnimy Cię do naszego Zespołu.
Dopuszczamy pracę zdalną, popołudniową, weekendową.
Na początek umowa o dzieło.

Zasady rekrutacji:

1. Wyślij do nas swoje CV z informacją, jakie aplikacje webowe napisałeś
2. Zadzwonimy do Ciebie, żeby porozmawiać o szczegółach
2. Osoby zakwalifikowane do dalszego etapu otrzymują zadanie, które będzie wymagało użycia wszystkich ww. technologii (na poziomie minimum podstawowym)
3. Na zrobienie zadania masz 7 dni
4. Jeżeli je zrobisz przejdziemy do meritum - ustalenia sposobu współpracy, wynagrodzenia, oraz zadań do zrobienia.

Poszukujemy młodych zdolnych programistów. Nie musisz mieć dużego doświadczenia.
Wystarczą zaangażowanie, koleżeńskość, pomysły, umiejętność szybkiego uczenia się, dużo chęci oraz sprawne poruszanie się w minimum PHP+MySQL.

Czekamy na Ciebie!

CV prześliś na adres [email protected]
w razie potrzeby dzwoń - 535 992 718
na smsy nie odpowiadam.

Wymagania

Programowanie w: PHP 5.X + MySQL, HTML, CSS
- AngularJS