Inżynier ds. Oprogramowania / Software Engineer

Alma Engineering S.A.

Opis oferty

ZAKRES OBOWIĄZKÓW/ SCOPE OF RESPONSIBILITIES:
  • Rozwój oprogramowania wbudowanego w nowych produktach/ Development of embedded software in new products.
  • Udział w opracowywaniu specyfikacji funkcjonalnych oraz odpowiedzialność za specyfikacje techniczne/ Participation in the drafting of functional specifications and responsibility for technical specifications.
  • Odpowiedzialność za pisanie specyfikacji oprogramowania i projektowania/ Responsible for writing software specifications and design.
  • Przeprowadzanie analiz oprogramowania w UML, a następnie wdrażanie go w C ++/ Perform software analysis in UML, then its implementation in C ++.
  • Zapewnienie realizacji i niezawodności platform sprzętowych i programowych/ Ensure the implementation and robustness of software in  hardware platforms.
  • Odpowiedzialność za cykl oprogramowania - tworzenie i modyfikację/ Responsible for software life cycle – creation and modification.
  • Udział w doskonaleniu istniejących procesów tworzenia oprogramowania/ Participation in improving existing software development processes.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego/ other tasks requested by supervisor.

 WYMAGANIA/ REQUIREMENTS:

  • 3-5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania w metodologii obiektowej oraz doświadczenie w oprogramowaniu wbudowanym/ 3 -5 years of software development experience in an object-oriented methodology and experience in embedded software.
  • Wykształcenie wyższe (informatyka przemysłowa i / lub telekomunikacja)/ Technical university degree (informatics industrial and/or telecommunications).
  • Oprogramowanie cyklu rozwoju ( cykl V lub SCRUM)/ Software development life cycle (V cycle or SCRUM).
  • Modelowanie UML język C++/ UML modeling/Language C/C ++
  • Znajomość środowisk IDE/ knowledge of IDE enivironment
  • Znajomość mikrokontrolerów jednoukładowych (np. ST, ARM)/ Knowledge of microcontrollers  ( ex. ST, ARM, )
  • Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego dla systemów wbudowanych/ Good knowledge of real time and embedded environment.
  • Znajomość protokołów ( I2C, SPI..)/ Bus and protocols (I2C, SPI ..).
  • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (ex. SVN)/ Configuration management tools (ex. SVN).
  • Bardzo dobry język angielski/ Very good English.
  • Umiejętność samodzielnej pracy, rozwiązywania problemów technicznych i produkcyjnych bez szczegółowego nakierowania/ Ability to work independently, resolve technical and manufacturing issues without detailed direction.
  • Doskonała organizacja pracy, zdolność do określania odpowiednich priorytetów i podejmowania decyzji./ Excellent work organization, ability to set up proper priorities and take decisions.