Administrator systemów informatycznych

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

5 000 - 10 000 zł netto

Baza danych
Narzędzia
Inne

Dla producenta oprogramowania dla klientów biznesowych poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko: Administrator systemów informatycznych (B2B)
Lokalizacja: Wrocław

Zadania:

  • Administracja aplikacjami tworzonymi przez firmę
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług IT
  • Konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo,
  • Rozwijanie systemów monitorujących i zarządzających,
  • Usuwanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji

Wymagania

Wymagania:
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Linux (RedHat, Debian)
  • Doświadczenie związane z wirtualizacją w oparciu o rozwiązania firmy VMWare
  • Znajomość narzędzi zarządzania konfiguracją (np. puppet)
  • Doświadczenie z optymalizacją usług pod kątem skali/skalowalności
  • Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL oraz silnika Lucene (np. Elasticsearch)
Oferujemy:

  • Pracę z pasjonatami w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Elastyczność, brak sztywnych godziny pracy
  • Dzienną dawkę kofeiny
  • Pakiet socjalny
Aplikuj: [email protected] lub 48 606 102 566

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna