Programista iOS Berlin

Trust Consulting HR
Język programowania
Inne

Opis oferty

Nasz Klient w zamian oferuje:
  • ciekawe miejsce pracy w dynamicznym, odnoszącym sukcesy i rozrastającym się przedsiębiorstwie
  • przyjemne miejsce pracy
  • ciekawe i odpowiedzialne projekty
  • atrakcyjne wynagrodzenie 50 000 euro/rok - możliwość negocjacji

Wymagania

Obowiązki:
  • rozwój oraz utrzymanie projektów iOS (iPhone i iPad)
  • zarządzanie projektami dla sprawnego rozwoju oprogramowania (kosztorysowanie, koordynacja z zarządzaniem produktem itp.)
  • współpraca z back-end developerami i twórcami platform
  • analiza nowych technologii oprogramowania i przygotowania ich do użycia
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość Objective-C, Cocoa, Cocoa Touch , (UIKit, Cocoa, Core Frameworks, UI Layout)
  • znajomość technologii internetowych takich jak XML, JSON, REST
  • znajomość rozwijających się narzędzi, takich jak XCode and Instruments
  • znajomość technicznego języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języków takich jak Java lub PHP
  • umiejętność szybkiego uczenia się, motywacja do samokształcenia
  • umiejętność pracy w zespole