Programista PHP

Koderzy.pl

2 000 - 4 000 zł netto

  • Umowa zlecenie Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://koderzy.pl WWW

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego programisty PHP/HTML z dobrą znajomością JS (AJAX). Do zadań programisty będzie należało grupowe oraz samodzielne tworzenie projektów internetowych od podstaw, a także rozwój działających już przedsięwzięć internetowych. Wymagana jest bardzo duża wydajność, orientacja na cel i poczucie odpowiedzialności za rzetelną i terminową realizację zadań.

Oferujemy:

Pracę zdalną
Kreatywne, prestiżowe projekty
Dużą satysfakcję i swobodę działań
Gwarancję wieloletniej kariery
Korzystne wynagrodzenie
Umowę o pracę, kontrakt lub umowę zlecenie/o dzieło
To tylko kilka z wielu korzyści płynących z pracy w naszym zespole :-)

WYMAGAMY: CV, próbkę kodu i przykładowe projekty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Wymagania

Bardzo dobra znajomość obiektowego PHP
Bardzo dobra znajomość HTML 5
Bardzo dobra znajomość CSS 2/3
Dobra znajomość JS (w tym AJAX)
2 lata doświadczenia w PHP
Znajomość systemów uniksowych
Duża wydajność przy tworzeniu nowego kodu
Do dyspozycji 8 godzin dziennie w stałych godzinach 8-16 (pn-pt)

Mile widziana znajomość: System szablonów Twig
Technologia LESS
Symfony 2
Bootstrap
GIT'a

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

O Koderzy.pl

Jesteśmy doświadczonym zespołem z dużymi umiejętnościami i ciągłą potrzebą pozyskiwania nowych wyzwań. Pracujemy zdalnie, dzięki czemu czas pracy łatwiej godzimy z życiem prywatnym, czerpiąc przy tym wiele korzyści wynikających z elastycznej lokalizacji. Poszukujemy przede wszystkim programistów, którzy posiadają bardzo wysoką wydajność w tworzeniu nowego kodu, a ich wiedza pozwala na szybkie rozwiązywanie problemów napotkanych podczas tworzenia i rozwoju aplikacji internetowych.