Front-End Developer - B2B

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

od 5 000 zł netto

Język programowania

Dla producenta oprogramowania dla klientów biznesowych poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko: Front-End Developer

(lokalizacja: Wrocław)

Zadania:

  • Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript dla interfejsów użytkownika
  • Praca w zespole kilku programistów w ścisłej współpracy z Back-end Developerami i Grafikami
  • Optymalizacja stosowanych rozwiązań - pod wszelkie przeglądarki oraz urządzenia mobilne

Wymagania

Twój profil:
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript - min. 2 lata
  • Znajomości CSS3/HTML5, Backbone.js
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomość UI, UX
  • Ambicji, zaangażowania, chęci doskonalenia
  • Pasji w tworzenia produktu
  • Otwartości i pozytywnego podejścia
  • Samodyscypliny, dobrej organizacji swojej pracy
  • Gotowości współpracy na dłuższy czas
  • Mile widziana znajomość zagadnień z sektora obsługi i współpracy z klientem
Oferujemy:

  • Pracę z pasjonatami w swojej branży
  • Zatrudnienie w opraciu o własną działaność gospodarczą
  • Rozwój w dziedzinach usability, model biznesowy SaaS
  • Elastyczność, brak sztywnych godziny pracy
  • Interesujący pakiet socjalny
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: [email protected]

Aplikuj bezpośrednio: http://interpermit.startpraca.pl/application/form/194337/0/1/

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna