Administrator IT

ZeroChaos

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.

W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm i organizacji z takich sektorów jak: IT, telekomunikacja, finanse, bankowość, ubezpieczenia etc.

Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji stałych oraz świadczymy usługi leasingu pracowniczego. Poszukujemy zarówno specjalistów IT, jak i pracowników szczebla wyższego. Aktualnie dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy: Administratora IT

Opis stanowiska:

  • Wsparcie użytkowników końcowych
  • Zarządzanie kontami I uprawnieniami użytkowników
  • Tworzenie instrukcji dla użytkowników
  • Wsparcie innych projektów z zakresu administracji IT
  • Kontakt z użytkownikami w ramach prowadzonych projektów

Wymagania:

  • Ukończone studia o kierunku informatyka lub pokrewne – mile widziane
  • Znajomość podstaw infrastruktury sieciowej
  • Znajomość infrastruktury IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu uprawnieniami (Active Directory)
  • Znajomość narzędzi ITSM (Remedy lub podobne)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność tłumaczenia kwestii technicznych
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji i definiowaniu
  • Ceryfikat ITIL – mile widziany

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę B2B
  • Możliwość rozwoju w dużej międzynarodowej firmie
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Pracę w dobrze zgranym zespole

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia