Senior Java EE Developer/ Team Leader

Arche Consulting
Język programowania
Inne

Rekrutacje prowadzimy dla międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Krakowie

Zakres obowiązków: koordynowanie pracy zespołu programistów Java,
zarządzanie procesem wytwarzania oprogramowania,
mentoring zespołu,
rozwiązywanie złożonych problemów technicznych,
komunikowanie oraz dokumentowanie postępów w projektach,
aktywny udział w procesie wdrażania.

Wymagania:

min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym,
szeroka wiedza z zakresu technologii Javy,
wiedza z zakresu języków skryptowych, takich jak HTML, CSS,
znajomość baz danych,
zaawansowana znajomość j. angielskiego,
kreatywność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii,
szeroki pakiet benefitowo-socjalny (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport).