Oracle Developer

IT Kontrakt

Obecnie dla naszego Klienta – członka międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej, świadczącego kompleksowe usługi ubezpieczeniowe w 27 krajach Ameryk, Europy i Azji poszukujemy Programisty Oracle.
Jeśli masz przynajmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie budowy i utrzymywania systemów opartych o technologię Oracle i chcesz się rozwijać w tym obszarze – skontaktuj się!
Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych . Dlaczego warto?
• Przyjazna atmosfera pracy
• Ciekawe Projekty
• Najnowszy sprzęt do pracy.
Programista Oracle - Warszawa
Wymagania:
Min. 2 letnie doświadczenie w zakresie budowy i utrzymywania systemów opartych o technologię Oracle
Obowiązki:
• Uczestnictwo w projekcie wdrożenia i utrzymania systemu TIA (technologia Oracle: SQL, PL/SQL oraz Forms&Reports),
• Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania,
• Integracja systemu z innymi systemami firmy ubezpieczeniowej,
• Nabycie wiedzy niezbędnej do dalszego utrzymywania i rozwoju aplikacji.

Kontakt:
[email protected]
+48 519 603 269
Internet: www.itkontrakt.pl

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.