Tester

Displate
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • https://displate.com/ WWW

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Tester

Miejsce pracy: Warszawa Centrum

Zakres obowiązków:

- Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, systemowych i regresyjnych systemu

- Przygotowywanie scenariuszy, przypadków i danych testowych

- Wykonywanie testów manualnych

- Tworzenie i wykonywanie testów automatycznych

- Analizowanie i raportowanie błędów

Wymagania:

- podstawowa znajomość PHP

- znajomość języka SQL

- znajomość narzędzi do automatyzacji testów np. Selenium

- podstawowa znajomość systemów kontroli wersji np. Git

Oferujemy:

- Atmosferę start-upu bez korporacyjnych reguł i polityki

- Atrakcyjne wynagrodzenie

-Umowa o pracę

-Pakiet medyczny (Zdrowie Ekstra)

- Świeże owoce, biblioteka firmowa oraz stół do piłkarzyków  w miejscu pracy

Jeżeli  chciałabyś/łbyś dołączyć do naszego zespołu podeślij swoje CV pod adres:  [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GWD Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 107 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest GWD Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 107. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Biblioteka Firmowa
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Pokój gier
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowe przekąski
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

Praca w Displate

O Displate

We help people express themselves !!!

Displate, founded in 2013 in Poland, is a global e-commerce platform where content creators have a new way to sell their designs and where everyone can buy uncommon products with graphics they love.
At Displate we help people express themselves. We are a global marketplace, gathering over 20 000 artists from all over the world and selling their designs (over 300 000 ones) on one of a kind, magnet-mounted metal prints. It is home for people who live and breathe a good design. We’ve already sold 1 million of our posters! :)

 We cooperate with such big brands like Star Wars, Marvel, DC Comics, HearthStone (Blizzard) and recently with Witcher and GWENT (CD Projekt Red).

 Each Displate sold generates income and fame for artists, a smile for a customer and planting of 10 trees, as part of our project to reduce the company’s ecological footprint - so far we’ve planted over 9 mln trees

 We have over 130 talented and exceptional people onboard, our headquarters & manufacture located in Warsaw (Poland) and the branch in Austin (Texas, USA).

 We are growing rapidly, we received The Hottest Startup in Poland Award by Tech5 and are planning to conquer the galaxy now!

Sounds cool, doesn't it?

Join us at a very exciting point in our journey!