Front-end PHP Developer

Displate.com Posterplate.com

4 000 - 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Firma GWD Concept - właściciel start-upów: Displate.com i PosterPlate.com - zrzesza artystów/ grafików/ designerów z całego świata i oferuje ich grafiki w postaci wydruków wysokiej jakości na blachach. Naszymi głównymi rynkami są: USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, z wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Frontend PHP Developer

Miasto: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowych elementów strony oraz rozwijanie już istniejących
  • Utrzymywanie strony w wersji desktopowej i na urządzenia mobilne
  • Optymalizacja oraz poprawianie wydajności strony

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript
  • Dobra znajomość PHP, jQuery
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (znajomość Laravel-a będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość SQL
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazną, pozytywną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
  • Realne możliwości rozwoju w jednym z najszybciej rozwijających się start-upów w Europie;
  • Pracę w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet medyczny;
  • Świeże owoce, bibliotekę firmową oraz stół do piłkarzyków w miejscu pracy :)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Świeże owoce
  • Biblioteka firmowa