TESTER AUTOMATYCZNY / TEST AUTOMATION ENGINEER

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• Automatyzacja testów.
• Planowanie i realizacja testów.
• Praca związana z optymalizowaniem procesu.
• Ścisła współpraca z programistami oraz Project Managerem.
• Praca w metodyce SCRUM.

Idealny kandydat posiada:
• Doświadczenie w przeprowadzaniu testów automatycznych.
• Ogólne doświadczenie w testowaniu (2-3 lata).
• Biegłą znajomość Selenium.
• Umiejętność pracy zespołowej.
• Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o wypełnienie formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a50f502a5da941aea383a5b8b99c13f0

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

O CORE Services