Młodszy Programista C++ [Poznań]

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Dla międzynarodowej firmy, lidera w zakresie produkcji oprogramowania m.in. dla branży przemysłowej, logistyki, transportu, szukamy obecnie kandydatów na stanowisko Młodszy Programista C++ do projektowania i wdrażania funkcjonalności w systemie WMS (Warehouse Management System).

Wymagania

Zakres obowiązków:
- projektowanie i wdrażanie funkcjonalności w systemie WMS (Warehouse Management System),
- wsparcie procesów wdrożeniowych,
- konfigurowanie oprogramowania WMS. Wymagania:
- minimum pół roku doświadczenia w programowaniu w C++,
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
- chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań,
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu.

Dodatkowe atuty:
- wiedza ekspercka w zakresie: języków programowania C++ i Java,
- znajomość systemów klasy ERP w obszarze logistyki,
- znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie przy projektach wdrożeniowych IT,
- praktyczna znajomość systemów WMS,
- doświadczenie w pracy z bazami danych, np. Oracle,
- gotowość do wyjazdów zagranicznych (głownie do Niemiec).

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.