Programista .NET (Ubezpieczenia) - stała współpraca

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby która dołączy do zespołu Programistów .NET. Programista .NET
Lokalizacja: Warszawa Włochy

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji internetowych
  • Rozbudowę i modyfikację istniejących aplikacji internetowych

Wymagania

Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Programista .NET
  • Znajomość technologii .NET (.NET Framework 3.5 / 4.0)
  • Znajomość ASP .NET 2.0 / 4.0 / MVC
  • Znajomość baz danych MS SQL 2005 / 2008
  • Znajomość architektury baz danych, modelu relacyjnego oraz języka SQL
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, wykorzystujących platformę.NET oraz bazy danych MS SQL Server 2005/2008 i MySQL
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w prestiżowej firmie
  • Możliwości rozwoju
Polub nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit
Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń 48 606 102 566

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "o ochronie danych osobowych", dz.u. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group sp. z o.o. numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna