(Junior) Java Developer

FIT Specialist Recruitment

4 000 - 7 500 zł netto

Język programowania

Programiści JAVA z doświadczeniem Junior - to oferta dla Was!

Programujesz w JAVA?  Mieszkasz w Katowicach/ Warszawie/ Gdańsku lub innym mieście i chcesz ruszyć swoją karierę z miejsca? Poszukujemy osoby, która wzmocni zespół. Klient wdraża rozwiązania teleinformatyczne i szybko się rozwija.

Miejsce pracy: Katowice, Warszawa, Gdańsk (różne lokalizacje, duże zespoły)
Wynagrodzenie: 4.000-7.500 zł
Umowa: dowolna forma zatrudnienia i współpracy – umowa o pracę, kontrakt, etc.

Wymagania:

  • Doświadczenie komercyjne w projektowaniu i tworzeniu aplikacji w języku Java;
  • Doskonała znajomość języka Java i doświadczenie przy projektach tworzonych w oparciu o technikę TDD;
  • Znajomość technologii: Spring Framework, EJB, JPA, Hibernate;
  • Znajomość relacyjnych baz danych, SQL (MySQL, Oracle);
  • Znajomość narzędzi wersjonowania kodu;
  • Umiejętność tworzenia rozwiązywań zapewniających wysoką jakość, wydajność i skalowalność;
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego linux;
  • Znajomość j. angielskiego, na poziomie czytania dokumentacji.

Mile widziane:

  • Znajomość nierelacyjnych baz danych;
  • Doświadczenie w pracy metodyką Scrum;
  • Znajomość jQuery, Python, Ruby.

Obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie całościowych rozwiązań;
  • Tworzenie, konfigurowanie i testowanie rozwiązań dedykowanych;
  • Współpraca z analitykami w celu uzgodnienia sposobu realizacji wymagań;
  • Wsparcie architektów w tworzeniu architektury rozwiązań.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w interesującym środowisku IT;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Wynagrodzenie stałe na podstawie umowy zlecenia;
  • Notebook służbowy oraz smartphone;
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (DZ.U.1997 nr 133 poz. 883).