Web Designer

Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Nieustannie się rozwijamy i stale poszerzamy swój zespół projektowy, dlatego szukamy ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań, chętnie się uczą i chcą rozwijać swoje umiejętności w naszej firmie. Jeśli spełniasz te wymagania, zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited
zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy)

Opis stanowiska:

  • Opracowanie graficzne interfejsów, formularzy na potrzeby realizowanych projektów
  • Przygotowywanie layoutów stron www i ich elementów
  • Przygotowywanie layoutów aplikacji i ich elementów na urządzenia mobilne (smartphony, tablety)
  • Tworzenie projektów graficznych stron internetowych
  • Aktualizacja graficzna istniejących serwisów
  • Tworzenie elementów graficznych na strony internetowe
  • Tworzenie elementów graficznych na potrzeby reklamowe

Wymagania:

  • Umiejętności projektowania graficznego interfejsów użytkownika aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych (Android, iOS)
  • Znajomość systemów webowych w oparciu o Joomla (lub jakikolwiek CMS)
  • Biegła znajomość programów graficznych np.: pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator) i innych
  • Kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych

Oferujemy:

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
  • Współpracę z doświadczonym zespołem programistów umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Aplikacje w postaci CV oraz portfolio, a także wymagań finansowych prosimy przesłać na adres [email protected] .

Do rozpatrzenia kandydatury warunkiem bezwzględnie koniecznym jest przesłanie przynajmniej kilku dobrej jakości prac (w formie portfolio lub dołączonych plików jpg).

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.