Programista SQL/.NET

Infinite IT Solutions

60 - 90 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • 5000+ pracowników Rozmiar firmy

  • 2001 Rok założenia firmy

Język programowania
Framework

Opis oferty

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Projekt: Projektowanie oraz wdrożenie platformy biznesowej dla firmy transportowo-logistycznej

Oczekiwania:
Bardzo dobra znajomość Transact SQL,
Bardzo dobrej znajomości środowiska Visual Studio,
Znajomość zagadnień hurtowni danych, ETL, podstawowa znajomość zagadnień administracji serwerami SQL (MS SQL 2014/2012),
Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie narzędzi IT- znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania,Umiejętności analityczne, rozumienie procesów biznesowych i ich mapowania w aplikacjach biznesowych,

Zadania:
Tworzenie nowego oraz rozwój istniejącego oprogramowanie w środowisku Visual Studio w technologii ASP.NET, C# (w tym web serwisy, mobile framework 3.5 i procedury CLR), Delphi (Object Pascal), T-SQL,
Tworzenie i modyfikacja raportów Crystal Reports,
Tworzenie dokumentacji technicznej implementowanego oprogramowania,
Współtworzenie nowych oraz za rozwój istniejących aplikacji biznesowych tworzonych według indywidualnych potrzeb klientów biznesowych wewnątrz organizacji,

Oferta:
Elastyczne godziny pracy,
Benefity (m.in: karta medyczna, karta sportowa)
Elastyczne formy zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę),
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Metodologia pracy

O Infinite IT Solutions

Infinite od 2001 roku tworzy rozwiązania informatyczne, które umożliwiają automatyzację oraz rozwój strategicznych procesów biznesowych. Dotychczas znalazły one szerokie zastosowanie w takich branżach, jak: FMCG, motoryzacja, przemysł ciężki, logistyka, SHE, DIY.

Z narzędzi Infinite korzysta ponad 5000 przedsiębiorstw nie tylko w kraju, ale również za granicą, gdzie firma systematycznie umacnia swoją pozycję jako dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Systemy Infinite są wykorzystywane m.in. w Niemczech, Chorwacji, Hiszpanii, Rumunii, Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji