Software Tester

Arche Consulting

3 500 - 6 000 zł netto

Opis oferty

Obowiązki:

  • projektowanie i planowanie testów oraz scenariuszy testowych,
  • wykrywanie i analizowanie błędów w oprogramowaniu,
  • dostosowywanie przypadków testowych pod kątem nowego oprogramowania,
  • kontakty z klientem w kwestiach związanych z testami oraz istniejącymi wdrożeniami aplikacji,
  • udział w prezentacjach oprogramowania dla użytkowników,
  • analiza dokumentacji biznesowej pod kątem procesów testowania,
  • tworzenie i uaktualnianie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych;
  • umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa;
  • umiejętność testowania WebServices;
  • wiedza z zakresu automatyzacji testów;
  • umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool, TestLink lub podobne;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie;
  • dokładność, skrupulatność, samodzielność;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o światowej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość różnych form zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • rozbudowany pakiet świadczeń dodatkowych,
  • techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery,
  • możliwość pracy w międzynarodowym centrum rozwoju oprogramowania.