Programista PHP-Web Developer

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Lobo HR- agencja doradztwa personalnego, obecnie dla jednego ze swoich Klientów, agencji interaktywnej, poszukuje kandydata na stanowisko: Programista PHP/ Web Developer
miejsce pracy: Wrocław
NR. REF.: PHP-17-01-2014-WROCŁAW

Zakres obowiązków:
Tworzenie i rozwój aplikacji w oparciu o PHP 5.3, Zend Framework 1/2, jQuery,
Tworzenie szablonów HTML/CSS na podstawie projektów graficznych,
Tworzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
Dobra znajomość PHP 5.3,
Znajomość Javascript, jQuery,HTML,CSS,
Znajomość Zend Framework (Zend Framework 2 mile widziane),
Znajomość Photoshop (przygotowywanie szablonów HTML/CSS),
Znajomość systemu kontroli wersji Subversion,
Zdolność tworzenia przejrzystego kodu,
Znajomośc zasad programowania zorientowanego obiektowo,
Umiejętność pracy w zespole,
Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii mobilnych oraz Java/Hibernate/Spring.

Klient oferuje:
Możliwość udziału w ciekawych projektach,
Możliwość rozwoju w nowych technologiach,
Pracę w przyjaznej atmosferze,
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy uprzejmie prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres:

[email protected]

Prosimy o podanie NR.REF. PHP-17-01-2014-WROCŁAW w temacie wiadomości. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez agencję pracy Lobo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr. 101, poz 926 ze zm.)"
Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem www.lobohr.pl