Programista .NET ze znajomością WPF

ProData Consult
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Opis oferty

Rola:
Udział w tworzeniu nowej, dedykowanej aplikacji dla telemarketerów

Oferujemy:

  • Długoterminowy kontrakt
  • Bardzo dobre wynagrodzenie ( przy zachowaniu 8 godzin pracy )
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Referencje po zakończeniu projektu

Wymagania

Wymagania:

  • 4-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji klasy Enterprise oraz tworzeniu interfejsów użytkownika w technologii WPF
  • Znajomość technologii .NET (wersje 3.5, 4.0, 4.5 ) MS SQL 2008/2012
  • Znajomość C#, T-SQL
  • Znajomość MVVM, wstrzykiwania zależności, wzorców projektowych i architektonicznych, DDD, BDD, Web Service
  • Znajomość narzędzi (Visual Studio 2010, Resharper, NuGet, SQL, Server Management Studio )
  • Mile widziana: Znajomość frameworków do tworzenia aplikacji WPF (Prism, Caliburn, Micro )
Zadania:

  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązania
  • Projektowanie i implementacja rozwiązania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych

Metodologia pracy

O ProData Consult

ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie.