PROGRAMISTA

STM Solutions

Opis oferty

PROGRAMISTA

Zakres obowiązków:

• Realizacja zadań programistycznych,
• Tworzenie dokumentacji.

Oferujemy:
  • umowę o pracę lub umowę lub zlecenie - do ustalenia,
  • szansę rozwoju przez udział w ciekawych, niestandardowych projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi pracowników,
  • wsparcie dla ciekawych inicjatyw,
  • szkolenia, certyfikacje, wyjazdy na konferencje,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.

Wymagania

Oczekujemy:

• dobrej znajomości baz danych PostgreSQL, MySQL
• znajomość obiektowego języka programowania (Python, C, PHP),
• motywacja do dalszego kształcenia się w powiązanych technologiach,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• zaangażowania, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość Framework PHP (np. Symfony),
• znajomość problematyki sieci przemysłowej SCADA,
• wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT,
• praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa poparta minimum 3-letnim doświadczeniem w pracy,
• interesujące portfolio ukończonych projektów.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

O STM Solutions

STM Solutions jest firmą specjalizującą się w obszarze ochrony informacji
STM Solutions jest firmą informatyczną specjalizującą się w obszarze ochrony informacji. Wprowadzamy na polski rynek unikalne usługi z zakresu bezpieczeństwa IT pozwalające chronić najcenniejsze zasoby w organizacji.