Starszy Programista JavaScript / Kraków

  • Umowa o pracę Umowa

Dla mojego Klienta w Krakowie, dużej bardzo dobrze znanej w Polsce firmy poszukuję kandydata na stanowisko:

Starszy Programista JavaScript

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji zarządzania ruchem – w tym zarówno rozwój interfejsów użytkownika jak i wsparcie zespołu w rozwoju architektury systemu
  • Monitorowanie systemów, rozwiązywanie awarii oraz eliminowanie przyczyn występowania problemów
  • Projektowanie i rozwój narzędzi dostarczania treści
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty aplikacji web
  • Znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na nowe doświadczenia, zaangażowanie, sumienność, orientacja na zmiany, komunikatywność, innowacyjność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięta zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra umiejętność programowania w języku Javascript
  • Doskonała znajomość technologii Web – CSS, HTML
  • Bardzo dobra znajomość metodologii programowania zdarzeniowego i aspektów asynchronicznej komunikacji w modelu rozproszonym
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość metodyk TDD i rozwiązań CI
Mile widziane:
  • Praktyczna znajomość framework-ów i bibliotek Javascript: PureMVC, Backbone.js, AngularJS, YUI, jQuery, Ext Js
  • Znajomość języków dynamicznych arkuszy styli – Less, Sass(SCSS)
  • Znajomość ActionScript3
  • Znajomość Node.js
  • Wiedza z zakresu najnowszych trendów i technologii tworzenia aplikacji w przeglądarce
  • Wiedza z zakresu UX
  • Doświadczenie w pracy z metodykami lekkimi (xp, scrum, kanban)
Oferujemy:
  • Pracę w zespole ekspertów
  • Współtworzenie oraz wykorzystywanie najnowszych technologii i rozwiązań IT
  • Praktyczne doświadczenia w rozwiązaniach o dużej skali – obsługujemy gigantyczny wolumen ruchu, setki maszyn
  • Stabilne środowisko pracy – praca w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny ceniony przez naszych pracowników