Senior Java

TeamQuest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Realizowane zadania:

  • Udział w projektowaniu systemu
  • Implementację i rozwój systemów informatycznych
  • Dbanie o jakość pisanego kodu
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej)
  • Wsparcie lub uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania

 Nasze super wymagania:

  • 3-4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka Java EE (wersja 1.6 i 1.8)
  • Bardzo dobra znajomość popularnych rozwiązań typu Open Source:
    • Velocity, Freemarker, Spring, Hibernate
  • Znajomość technologii webowych (HTML, Javascript, AJAX)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Oracle, PostgreSQL)
  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Duża komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pracę przy rozwojowych projektach z użyciem najnowszych technologii
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z bardzo doświadczonymi inżynierami, od których można się wiele nauczyć