Senior Java Developer / Team Leader | Kontakt.io

Kontakt.io

8 000 - 14 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • http://kontakt.io WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Kontakt.io szuka starszych programistów Java do swoich nowych oraz rozwijanych projektów. Oferujemy ambitne problemy, nieszablonowe rozwiązania, satysfakcjonującą pracę oraz atmosferę firmy typu start up.

Osoba zatrudniona na stanowisku Senior Java Developer byłaby odpowiedzialna za utrzymywanie dobrej jakości kodu (dosyć oczywiste), uczestniczenie w planowaniu kolejnych wersji produktu, znajdowanie problemów i zarazem znajdowanie sprytnych rozwiązań.

Oferujemy także stanowisko Team Leadera do naszych nowych projektów.

Zaletą naszej firmy to kompletny brak outsourcingu w obydwie strony tj. nie korzystamy z usług firm zewnętrznych ani sami nie wykonujemy pracy dla firm trzecich. Wszystkie rozwijane projekty są wymyślane, projektowane i budowane przez nas.

I biuro też mamy fajne, są piłkarzyki, jest lodówka z energizerami, jest ekspres do kawy i zawsze ktoś chętny do rozmowy na tematy wszalekie.

Wymagania

Wymagania:

4+ lata doświadczenia zawodowego, aplikacje web

bardzo dobra znajomość java
znajomość spring (ioc, mvc), hibernate, vaadin lub jsp
znajomość zagadnień/narzędzi związanych z unit testami: testng lub junit, mockito lub jmock
znajomość REST, JSON
znajomość maven, tomcat, sql, mercurial
dobra znajomość j. angielskiego
mile widziana znajomość amazonws, java script, node.js, scala, soapui, apache jmeter

Obowiązki:

- analiza wymagań,
- projektowanie,
- tworzenie oprogramowania,
- testowanie/tworzenie testów,
- przeprowadzanie code review,
- uczestnictwo w spotkaniach projektowych, retrospekcjach
- dbanie o wysoką jakość kodu

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Green Upy!
  • Prawdziwie przyjazna atmosfera
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość samorozwoju
  • Decyzyjność

O Kontakt.io

Beacons, beacons everywhere
Kontakt.io to firma powstała w 2013 roku jako rozwiązanie dla osób niewidomych w celu ułatwienia poruszania się w miejscach publicznych typu urzędy lub muzea.

Obecnie jesteśmy światowym liderem w produkcji urządzeń typu Beacon zapewniającą kompleksowe rozwiązania począwszy od software i kończąc na hardware.