Tester Manualny

NBC Sp. z o.o.

do 8 000 zł netto

Baza danych

Opis oferty

Dzień Dobry :)

Poszukuję aktualnieTestera Manualnego do pracy w centrali jednego z banków weWrocławiu.

Obowiązki na tym stanowisku obejmują :
  • Realizację testów aplikacji webowych banku
  • Opracowywanie dokumentacji i przygotowywanie danych testowych
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych
  • Raportowanie i analizę przebiegu prac testowych

Wymagania na tym stanowisku:
  • Znajomość SQL i/lub T-SQL
  • Rok doświadczenia na stanowisku testera
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji

Praca odbywa się na miejscu w biurze klienta we Wrocławiu. Jest to zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.

Stawki: do 8000 zł netto B2B (możliwe są także inne formy zatrudnienia)

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu mailowego na [email protected]

Metodologia pracy

O NBC Sp. z o.o.

W NBC tworzymy oprogramowanie i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.

Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.