Java web developer in investment banking/Łódź

ExperisIT
Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Java Web Developer
Miejsce pracy: Łódź
Numer ref.: 88532 Osoba zatrudniona będzie częścią niewielkiego zespołuJest zajmujacego się tworzeniem aplikacji webowych dla banków Klienta. Oferuje szeroki pakiet szkoleń zewnetrznych oraz naukę języków obcych. Doskonałe połączenie wiedzy IT i bankowości na drodze kariery zawodowej.

Obowiązki:
• Projektowanie i utrzymanie platformy webowej
• Prowadzenie prac integracyjnych bankowych systemów IT
• Udział w międzynarodowym, globalnym projekcie internetowym
• Praca w międzynarodowymi teamie

Oferta:
• Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji
• Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku
• Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
• Gwarantowana 13 pensja w roku
• Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa

Wymagania

Wymagania:
• Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
• Znajomość J2EE
• Znajomość HTML/CSS/Javascript/XML
• Znajomość Jquery / Ajax
• Znajomość zasad programowania obiektowego
• Umiejętność pracy w środowisku IDE
• Java/JSP/Servlet
• Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych oraz SQL
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Mile widziane:
• Znajomość wzorców projektowych
• Znajomość Spring/Hibernate
• Znajomość Web services / WSDL / REST

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Telefon służbowy
  • Premia roczna
  • Rozwój zawodowy
  • Współpraca międzynarodowa

O ExperisIT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom.

Jesteśmy zaufaną firmą doradczą, która zapewnia swoim klientom wykwalifikowanych pracowników, a także rozwiązania projektowe przyspieszające rozwój biznesu. Możemy poszczycić się rozległym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie pozyskiwania niezbędnego talentu, jak również perspektywicznym myśleniem i eksperckością. W niezwykle szybko zmieniającym się świecie pracy są to niezaprzeczalne atuty.