Programista Java EE i Android

Triscode
Język programowania
Framework

Triscode to innowacyjny Software House który  poszukuje do zespołu Programistów do projektów aplikacji mobilnych Android.

Wymagania i obowiązki

Oczekiwania:
  • Współprojektowanie aplikacji
  • Sporo humoru i dużo uśmiechu na twarzy
  • Doświadczenie przy tworzeniu aplikacji na Androida
  • Dobra znajomość i doświadczenie w Java EE
  • Znajomość Framework Spring
  • Chęć pracy w metodyce SCRUM / Agile
  • Umiejętność aktywnego uczestnictwa w pracach zespołu realizującego projekty informatyczne – ocena ryzyka rozwiązań technicznych, umiejętność proponowania alternatywnych rozwiązań,.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miejsce pracy SOPOT
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kawę  i czasami piwo :)
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji
  • Pracę w fajnej atmosferze
  • Wiedzę o zastosowaniu wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych dla aplikacji mobilnych.
  • Dostęp do różnych urządzeń mobilnych
  • Wykorzystywanie nowoczesnych technologii mobilnych i podążanie za trendami jakie obowiązują w branży.

Proszę o przesłanie CV na adres [email protected]