Release Management Specialist

ProData Consult
Język programowania
Baza danych

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Release Management Specialist. Klient jest europejskim liderem w branży bankowej i jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Wymagania

Zadania na stanowisku Release Management Specialist:
• Przygotowanie środowisk BPSS (Busieness Process Specification Schema ) do instalacji wydania
• Instalacja pakietów BPSS i rozwiązywanie problemów z tym związanych
• Pierwsza linia wsparcia dla testerów release
• Przygotowanie zbiorczej procedury instalacyjnej
• Analiza jakości dostarczonych zmian.

Od Kandydatów wymagana jest:
• Znajomość języka Java
• Znajomość SQL
• Znajomość i doświadczenie w pracy ze środowiskiem Oracle (BPM, ADF, DB)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziana będzie znajomość WebLogic Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o międzynarodowe standardy pracy
• Udział w ambitnych, międzynarodowych projektach informatycznych
• Program opieki medycznej

Metodologia pracy

O ProData Consult

ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie.