[Wrocław] Programista .NET / MVC

Power Media
Framework

Oferta dotyczy stanowisk programistów / programistek platformy .NET 4 we Wrocławiu, w oddziale brytyjskiej firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań komunikacyjnych w oparciu o nowoczesne technologie IT. Praca w oparciu o działalność gospodarczą (B2B). Klient oferuje:
• Widełki płacowe zależne od doświadczenia: określone pułapy odpowiadające doświadczeniu kandydata - negocjowane indywidualnie,
• Pracę w ramach sprawnego zespołu wykonującego zlecenia dla międzynarodowych klientów korporacyjnych, wykonywaną w nowoczesnym biurze we Wrocławiu,
• Możliwość pracy zdalnej,
• Możliwość uczestniczenia w wielu kursach i szkoleniach,
• Klient zapewnia najnowsze narzędzia i rozwiązania, świetną atmosferę i szansę rozwoju.

Zadania:
• Tworzenie sprawnego kodu w wielu językach oraz dbałość o jakość i zawartość końcowego, produktu. Praca według metodologii Scrum,
• Samodzielne rozwiązywanie problemów i zadań, dzielenie się wiedzą na temat ciekawych rozwiązań z resztą zespołu,
• Współpraca z międzynarodowym zespołem i angielskim Scrum Masterem.

Czego klient oczekuje od kandydatów? :

• Bardzo dobry mówiony i pisany angielski,
• Entuzjazm względem najlepszych praktyk programowania,
• Znajomość przynajmniej jednego z następujących procesów: BDD, TDD, cross functional feature teams, Scrum-ban, Continous Deployment,
• Znajomość 2-3 poniższych technologii: .Net 4, MVC, jQuery, Selenium, NHibernate, SVN, Resharper, Web API, Specflow, Ninjest,
• Nacisk na chęć do nieustannego rozwoju i dzielenia się swoją wiedzą.

Metodologia pracy

O Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Power Media S.A. we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.