Programista Java

Cryptomage
Język programowania
Framework

Programista będzie kluczowym członkiem zespołu projektu Cyber Eye. Jest to projekt badawczo-rozwojowy, mający na celu m.in. udostępnienie usług cyberbezpieczeństwa w chmurze.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Przykładowe zadania na oferowanym stanowisku pracy:
-realizacja części webowej
-implementacja algorytmów
-uczestniczenie w podejmowaniu decyzji architektonicznych
-uczestniczenie w integracji całości rozwiązania
-wsparcie testów

Wymagania:
-wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (także w trakcie)
-bardzo dobra znajomość Java
-bardzo dobra znajomości framework Spring (w szczególności MVC i Security)
-bardzo dobra znajomość Hibernate i JPA
-znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL (PostgreSQL lub MySQL)
-znajomość zasad umożliwiających tworzenie dobrego kodu (Clean Code)
-podstawowa znajomość kontroli wersji np. SVN/CVS/Git

Oferujemy:
-uczestnictwo w unikalnym projekcie badawczo-rozwojowym
-pracę w sprawnym zespole i w miłej atmosferze
-współpracę z kadrą naukową i możliwość rozwijania własnych pomysłów
-dogodną lokalizację biura (metro politechnika)
-rozwijanie produktu flagowego firmy
-atrakcyjne wynagrodzenie
-elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]

Metodologia pracy

O Cryptomage

Cryptomage SA jest nowoczesną firmą informatyczną, świadczącą usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ICT, nastawioną na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, zarówno technologicznie jak i merytorycznie.

Kładziemy duży nacisk na kompetencje techniczne oraz biznesowe zespołu. Posiadamy doświadczonych i pomysłowych naukowców oraz analityków, umiejących nie tylko dobrać efektywne rozwiązania, ale również udoskonalić koncepcyjnie całość projektu. W rezultacie projekty zrealizowane przez Cryptomage SA stanowią realną wartość dodaną dla naszych klientów.

Obecnie firma posiada portfolio produktów w zakresie monitoringu systemów oraz aplikacje biznesowe do zarządzania informacją (Workflow, CRM). Ponadto realizujemy usługi IT oraz usługi w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego na rzecz największych polskich integratorów IT oraz jednostek publicznych. Posiadamy szerokie grono stałych współpracowników oraz partnerów, dzięki czemu stale poszerzamy obszary oferty i mamy możliwość dynamicznego działania.