Project Manager

Ligo Headhunters

do 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Miejsce pracy: Warszawa, centrum
Warunki pracy: Zatrudnienie wyłącznie na umowę o pracę, brak możliwości pracy zdalnej, zarobki – przyjmujemy oferty. Nasz klient jest jedną z czołowych firm konsultingowych specjalizujących się w obszarze rynku walutowego. Jesteśmy dynamicznym zespołem o globalnym zasięgu. Z naszych usług korzysta rosnąca liczba klientów korporacyjnych i indywidualnych w Wielkiej Brytanii, Europie, Australazji i na Bliskim Wschodzie. Główną działalnością firmy jest zapewnianie naszym klientom (korporacyjnym lub prywatnym) lepszych kursów walut niż banki czy kantory. Podlegamy pod regulacje KNF w Polsce i FCA w Wielkiej Brytanii. W tej chwili posiadamy biura w Anglii, Polsce i Dubaju, z planami dalszej ekspansji.

Jako firma możemy pochwalić się wysokimi obrotami i stale rosnącymi zyskami, które gwaran-tują perspektywy dalszego rozwoju i stabilności zatrudnienia. Mamy bogate portfolio klientów m.in.: duże korporacje, kluby piłkarskie, wpływowi biznesmeni.
Dział techniczny odpowiedzialny jest za system który ma strategiczne znaczenie w modelu biznesowym firmy. Nasza aplikacja obsługuje każdy aspekt działania od pozyskiwania klientów, poprzez obsługę transakcji, zarządzanie kontami bankowymi, compliance kończąc na rozbudowanym systemie raportowania. System zgodny jest z rygorystycznymi wymogami FCA m.in. segregacja funduszy, mechanizmy wykrywania prania pieniędzy, compliance. Aplikacja komunikuje się z wieloma systemami zewnętrznymi m.in. Worldcheck, CallValida-te, DowJones NewsFeed, Ratefeed a ostatnio została również wdrożona integracja z ogólnoświatowym systemem transakcyjnym SWIFT.

Będziesz odpowiedzialny za:
Prowadzenie projektu (wyceny czasowe, raporty dla zarządu, planowanie sprintów) i zarządzenie zespołem programistów liczącym w tej chwili 10, a docelowo około 20 osób. Odpowiedzialność za projektowanie systemów i analizę businessową spoczywa na innych członkach zespołu, więc będzie to pozycja stricte managerska i businessowa a nie techniczna.

Wymagania:
- minimum 5 lat doświadczenia w zażądaniu projektami softwareowymi
- znajomość metodologii Agile i Waterfall
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1 (rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w tym języku)
- doświadczenie w ustrukturyzowanych metodologiach zarządzania projektami PMI / Prince 2
- mile widziane doświadczenie w branży finansowej

Zadania PM:
- Zarządzanie zespołem od 10 do 20 pracowników
- Komunikacja z zarządem firmy i określanie celów do spełnienia przez dział (całkowicie w języku angielskim)
- Przygotowywanie raportów okresowych
- Komunikacja z architektami budowanych projektów, określanie planów i priorytetów
- Wyznaczanie i realizacja celów w poszczególnych sprintach

Na co dzień używamy:
- Agile i scrum
- Symfony3 + Doctrine
- Continuous integration (CircleCI)
- Github
- AWS
- Jira
- Mysql, MongoDB, Redis, RabbitMQ
- Testy (Behat, PHPUnit)

Zainteresowany? Wyślij swoje CV w odpowiedzi w języku angielskim a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe! Do wiadomości podeślij swoje oczekiwania finansowe oraz od kiedy możesz wspomóc nasz dział :) Mój adres e-mail [email protected]

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064