Konsultant ManageEngine Service Plus - freelancer

IT Culture

Firma IT Culture specjalizuję się w outsourcingu IT. Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako: Konsultant ManageEngine Service Plus - freelancer
Lokalizacja: Warszawa

Zadania:
• Parametryzacja systemu
• Dokonywanie korekt systemu
• Sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Twój profil:
• Doskonała znajomość ManageEngine Service Desk Plus (poparte zrealizowanymi projektami)
• Znajomość zagadnień ITIL
• Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej
• Dostępność od zaraz Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę i samodzielne stanowisko
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość realizacji ciekawych projektów
• Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej – freelancer
• Perspektywa stałej współpracy

Aplikacje wraz z nazwą stanowiska prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i umieszczenie w bazie danych ITC moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych, realizowanych przez ITC S.A. obecnie oraz w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych [Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami]. Jednocześnie potwierdzam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych, do ich uzupełniania, uaktualniania oraz żądania usunięcia w każdym terminie."