JavaScript Developer

Rinf IT Solutions
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Jesteś błyskotliwy i kreatywny?
Szukasz nowych zawodowych wyzwań?

Dla naszego partnera biznesowego, dużej firmy z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko JavaScript Developera. Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu doświadczonych programistów rozwijających flagowy produkt – aplikację do zarządzania flotą.
Oferta skierowana jest również do programistów chcących zdobyć doświadczenie w JavaScript.

Opis stanowiska:
Wybrana osoba dołączy do istniejącego zespołu front-end developerów. Do obowiązków należeć będzie projektowanie nowych systemów i rozwijanie istniejących produktów firmy (przy użyciu technologii AngularJS)

Klient zajmuje się projektowaniem i rozwojem nowoczesnych rozwiązań biznesowych z zakresu mobilnej transmisji danych, GPS i telematyki transportu.

Wymagania:
• Praktyczna znajomość JavaScript,
• Znajomości protokołów sieciowych - HTTP oraz protokołów typu REST znanych dostawców usług
• znajomość wzorców projektowych oraz zasad projektowania obiektowego

Mile widziane:
• Znajomość HTML5/CSS3 oraz Twitter Bootstrap
• Znajomość AngularJS

Oferujemy:
• Atrakcyjne zarobki
• Pracę w stabilnej firmie
• Możliwość rozwoju

Osoba do kontaktu: Anna Zadurska
Mail: [email protected]
Tel: +48 883 780 090