Administrator Systemów Unix

Makrologic
  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 1994 Rok założenia firmy

  • http://makrologic.pl WWW

Baza danych

Jesteśmy małą przyjazną firmą, która dba o to, by być dobrym miejscem do pracy. Zajmujemy się dostarczaniem zaawansowanych systemów i usług IT: systemów zarządzania, obiegu informacji oraz wdrażaniem szyny usług. Programowanie jest naszą pasją, a wymyślanie rzeczy które działają, daje nam satysfakcję. Szukamy osób, które podzielają to podejście. Poszukiwany / poszukiwana:

Wymagany minimum 1 rok doświadczenia w dziedzinach:

• administrowanie serwerami Debian

• administrowanie siecią lokalną

• wykorzystywanie języków skryptowych w codziennej pracy

Znajomość tych narzędzi będzie dodatkowym atutem:

• systemy CentOS

• Postfix

• PostgreSQL, MySQL

• Apache/Ngix

• Tomcat

Wyzwania i zadania:

• zapewnienie ciągłości działania serwerów i monitoring aplikacji webowych

• instalowanie systemów operacyjnych i uakualnień

• administrowanie sieciami lokalnymi

Metodologia pracy

Oferujemy

  • adekwatne wynagrodzenie
  • szkolenia i cerfyfikacje zgodne z profilem zatrudnienia
  • porządny sprzęt
  • zawsze dostępna świeża i aromatyczna włoska kawa
  • firmowa piłka & basen