Programista Java

OUT IT Sp. z o.o.
  • Kontrakt Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.out-it.pl WWW

Język programowania

Firma OUT IT Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista Java
Lokalizacja: Łódź

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności

- Elastyczna formę zatrudnienia dostosowaną do oczekiwań

- Udział w dużym i dynamicznie rozwijającym się projekcie

- Znaczącą szansę na rozwój wiedzy oraz posiadanych umiejętności

- Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz Kartę Benefit MultiSport

Wymagania

Zadania:

Rozwijanie i utrzymanie  oprogramowania w języku Java
Wymagania:

- Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty Java

- Znajomość podstawowych zagadnienie ze specyfikacji JEE takich jak JMS,EJB 3.0

- Dobra znajomość technologii JPA , spring-framework, spring-batch

- Znajomość standardów związanych z obsługą Web-service (wsdl, xslt , xml, xsd (schema) )

- Wysokie zdolności analityczne i umiejętność pracy pod presją czasu

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentacji technicznej

Metodologia pracy

O OUT IT Sp. z o.o.

Programujemy sukces!
Firma OUT IT Sp. z o. o. powstała w 2007r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe na usługi w zakresie outsourcingu usług informatycznych. Poszukujemy specjalistów z branży IT, którzy chcą odpowiedzialnie kierować swoją karierą zawodową. Gwarantujemy udział w interesujących projektach dla największych firm i instytucji. Cechuje nas profesjonalne i indywidualne podejście do wszystkich kandydatów, zapał przy realizacji projektów, doskonały kontakt oraz szybkość w reagowaniu zarówno na potrzeby kandydatów jak i klientów.